AT25M02-SSHD-B
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AT25M02-SSHD-B
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC EEPROM 2M SPI 5MHZ 8SOIC
Arkusze danych: AT25M02-SSHD-B.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AT25M02-SSHD-B
Part Number AT25M02-SSHD-B Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 2M SPI 5MHZ 8SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 46078 pcs Arkusz danych AT25M02-SSHD-B.pdf
Zapisać czas cyklu - słowo, strona 10ms Napięcie - Dostawa 2.5 V ~ 5.5 V
Technologia EEPROM Dostawca urządzeń Pakiet 8-SOIC
Seria - Opakowania Bulk
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TC)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Typ pamięci Non-Volatile Rozmiar pamięci 2Mb (256K x 8)
Interfejs pamięci SPI Format pamięci EEPROM
szczegółowy opis EEPROM Memory IC 2Mb (256K x 8) SPI 5MHz 8-SOIC Częstotliwość zegara 5MHz