25LC080AT-I/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
25LC080AT-I/SN Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 25LC080AT-I/SN
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC EEPROM 8K SPI 10MHZ 8SOIC
Arkusze danych: 25LC080AT-I/SN.pdf
3300 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 25LC080AT-I/SN
Part Number 25LC080AT-I/SN Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 8K SPI 10MHZ 8SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 146706 pcs Arkusz danych 25LC080AT-I/SN.pdf
Zapisać czas cyklu - słowo, strona 5ms Napięcie - Dostawa 2.5 V ~ 5.5 V
Technologia EEPROM Dostawca urządzeń Pakiet 8-SOIC
Seria - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Inne nazwy 25LC080AT-I/SN-ND
25LC080AT-I/SNTR
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Typ pamięci Non-Volatile
Rozmiar pamięci 8Kb (1K x 8) Interfejs pamięci SPI
Format pamięci EEPROM Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis EEPROM Memory IC 8Kb (1K x 8) SPI 10MHz 8-SOIC
Częstotliwość zegara 10MHz Podstawowy numer części 25LC080A