25LC080AT-E/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
25LC080AT-E/SN Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 25LC080AT-E/SN
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC EEPROM 8K SPI 10MHZ 8SOIC
Arkusze danych: 25LC080AT-E/SN.pdf
3300 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 25LC080AT-E/SN
Part Number 25LC080AT-E/SN Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 8K SPI 10MHZ 8SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 130909 pcs Arkusz danych 25LC080AT-E/SN.pdf
Zapisać czas cyklu - słowo, strona 5ms Napięcie - Dostawa 2.5 V ~ 5.5 V
Technologia EEPROM Dostawca urządzeń Pakiet 8-SOIC
Seria - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TA)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Typ pamięci Non-Volatile Rozmiar pamięci 8Kb (1K x 8)
Interfejs pamięci SPI Format pamięci EEPROM
szczegółowy opis EEPROM Memory IC 8Kb (1K x 8) SPI 10MHz 8-SOIC Częstotliwość zegara 10MHz