F8025L24B-FSR
MechatronicsMechatronics
F8025L24B-FSR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: F8025L24B-FSR
Producent / marka: Mechatronics
Opis produktu FAN AXIAL 80X25MM 24VDC
Arkusze danych: 1.F8025L24B-FSR.pdf2.F8025L24B-FSR.pdf3.F8025L24B-FSR.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje F8025L24B-FSR
Part Number F8025L24B-FSR Producent Mechatronics
Opis FAN AXIAL 80X25MM 24VDC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 11256 pcs Arkusz danych 1.F8025L24B-FSR.pdf2.F8025L24B-FSR.pdf3.F8025L24B-FSR.pdf
Szerokość 25.00mm Waga 0.174 lb (78.93g)
Zakres napięcia - Napięcie - znamionowe 24VDC
Zakończenie 2 Wire Leads Ciśnienie statyczne 0.070 in H2O (17.4 Pa)
Rozmiar / Wymiar Square - 80mm L x 80mm H Seria F8025
RPM 1800 RPM temperatura robocza -
Hałas 22.0 dB(A) Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT) Materiał - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT)
Stopień ochrony - cechy -
Rodzaj wentylatora Tubeaxial Aktualna ocena 0.060A