F8025L12B-FHR
MechatronicsMechatronics
F8025L12B-FHR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: F8025L12B-FHR
Producent / marka: Mechatronics
Opis produktu FAN AXIAL 80X25MM 12VDC
Arkusze danych: 1.F8025L12B-FHR.pdf2.F8025L12B-FHR.pdf3.F8025L12B-FHR.pdf4.F8025L12B-FHR.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje F8025L12B-FHR
Part Number F8025L12B-FHR Producent Mechatronics
Opis FAN AXIAL 80X25MM 12VDC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Szerokość 25.00mm Waga 0.174 lb (78.93g)
Zakres napięcia - Napięcie - znamionowe 12VDC
Zakończenie 2 Wire Leads Ciśnienie statyczne 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Rozmiar / Wymiar Square - 80mm L x 80mm H Seria F8025-H
RPM 2400 RPM temperatura robocza -
Hałas 26.0 dB(A) Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT) Materiał - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT)
Stopień ochrony - cechy -
Rodzaj wentylatora Tubeaxial Aktualna ocena 0.090A