E1225E12B3-FSR
MechatronicsMechatronics
E1225E12B3-FSR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: E1225E12B3-FSR
Producent / marka: Mechatronics
Opis produktu FAN 120X25MM THRM SPD 12VDC
Arkusze danych: 1.E1225E12B3-FSR.pdf2.E1225E12B3-FSR.pdf3.E1225E12B3-FSR.pdf4.E1225E12B3-FSR.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje E1225E12B3-FSR
Part Number E1225E12B3-FSR Producent Mechatronics
Opis FAN 120X25MM THRM SPD 12VDC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Szerokość 25.00mm Waga 0.434 lb (196.86g)
Zakres napięcia - Napięcie - znamionowe 12VDC
Zakończenie 2 Wire Leads Ciśnienie statyczne 0.280 in H2O (69.7 Pa)
Rozmiar / Wymiar Square - 120mm L x 120mm H Seria E1225
RPM 3000 RPM Inne nazwy 1570-1255
E1225E12B3-FSR-ND
temperatura robocza - Hałas 44.0 dB(A)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiał - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
Żywotność @ Temp. - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Stopień ochrony - cechy Thermistor
Rodzaj wentylatora Tubeaxial Aktualna ocena 0.580A