E1225E12B3-FS
MechatronicsMechatronics
E1225E12B3-FS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: E1225E12B3-FS
Producent / marka: Mechatronics
Opis produktu FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Arkusze danych: 1.E1225E12B3-FS.pdf2.E1225E12B3-FS.pdf3.E1225E12B3-FS.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / niezgodna z dyrektywą RoHS
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje E1225E12B3-FS
Part Number E1225E12B3-FS Producent Mechatronics
Opis FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / niezgodna z dyrektywą RoHS
dostępna ilość 5294 pcs Arkusz danych 1.E1225E12B3-FS.pdf2.E1225E12B3-FS.pdf3.E1225E12B3-FS.pdf
Szerokość 25.00mm Waga 0.436 lb (197.77g)
Zakres napięcia - Napięcie - znamionowe 12VDC
Zakończenie 2 Wire Leads Ciśnienie statyczne 0.280 in H2O (69.7 Pa)
Rozmiar / Wymiar Square - 120mm L x 120mm H Seria E1225
RPM 3000 RPM Inne nazwy 1570-1505
temperatura robocza - Hałas 44.0 dB(A)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Materiał - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiał - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Żywotność @ Temp. - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS non-compliant
Stopień ochrony - cechy Thermistor
Rodzaj wentylatora Tubeaxial Aktualna ocena 0.580A