MAX4105ESA
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MAX4105ESA
Producent / marka: Maxim Integrated
Opis produktu IC OPAMP VFB 410MHZ 8SOIC
Arkusze danych: 1.MAX4105ESA.pdf2.MAX4105ESA.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MAX4105ESA
Part Number MAX4105ESA Producent Maxim Integrated
Opis IC OPAMP VFB 410MHZ 8SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4990 pcs Arkusz danych 1.MAX4105ESA.pdf2.MAX4105ESA.pdf
Napięcie - zasilanie, pojedyncze / podwójne (±) ±3.5 V ~ 5.5 V Napięcie - Wejście offset 1mV
Dostawca urządzeń Pakiet 8-SOIC Szybkość narastania 1400 V/µs
Seria - Opakowania Tube
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Typ wyjścia -
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Liczba obwodów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Obecny - Dostawa 20mA Obecny - Wyjście / Channel 70mA
Obecny - diagonalna wejściowe 32µA Podstawowy numer części MAX4105
Amplifier Type Voltage Feedback 3dB Pasmo 410MHz