MAX4105ESA+T
Przegląd produktów
Part Number: MAX4105ESA+T
Producent / marka: Maxim Integrated
Opis produktu IC OPAMP VFB 410MHZ 8SOIC
Arkusze danych: 1.MAX4105ESA+T.pdf2.MAX4105ESA+T.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MAX4105ESA+T
Part Number MAX4105ESA+T Producent Maxim Integrated
Opis IC OPAMP VFB 410MHZ 8SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 29191 pcs Arkusz danych 1.MAX4105ESA+T.pdf2.MAX4105ESA+T.pdf
Napięcie - zasilanie, pojedyncze / podwójne (±) ±3.5 V ~ 5.5 V Napięcie - Wejście offset 1mV
Dostawca urządzeń Pakiet 8-SOIC Szybkość narastania 1400 V/µs
Seria - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Typ wyjścia -
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Liczba obwodów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis Voltage Feedback Amplifier 1 Circuit 8-SOIC Obecny - Dostawa 20mA
Obecny - Wyjście / Channel 70mA Obecny - diagonalna wejściowe 32µA
Podstawowy numer części MAX4105 Amplifier Type Voltage Feedback
3dB Pasmo 410MHz
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MAX4105ESA
MAX4105ESA
Producenci: Maxim Integrated
Opis: IC OPAMP VFB 410MHZ 8SOIC