MS3471W22-55SY-LC
Przegląd produktów
Part Number: MS3471W22-55SY-LC
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN HSG RCPT INLINE 55POS SCKT
Arkusze danych: 1.MS3471W22-55SY-LC.pdf2.MS3471W22-55SY-LC.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MS3471W22-55SY-LC
Part Number MS3471W22-55SY-LC Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT INLINE 55POS SCKT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2507 pcs Arkusz danych 1.MS3471W22-55SY-LC.pdf2.MS3471W22-55SY-LC.pdf
Wire Gauge lub Range - AWG 20 Stosowanie Unshielded
Wtyk / wtyk Średnica Gody Olive Drab Inne nazwy DMS3471W22-55SY-LC
temperatura robocza -55°C ~ 175°C Liczba biegunów 55
Uwaga Contacts Not Included Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta MS3471W22-55SY-LC
Duża średnica Dostarczany 22-55 Wstaw materiał -
zawiera - cechy -
Rozszerzony opis 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Opis CONN HSG RCPT INLINE 55POS SCKT