MS3471W22-55SX-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MS3471W22-55SX-LC
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN HSG RCPT INLINE 55POS SCKT
Arkusze danych: 1.MS3471W22-55SX-LC.pdf2.MS3471W22-55SX-LC.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MS3471W22-55SX-LC
Part Number MS3471W22-55SX-LC Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT INLINE 55POS SCKT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2348 pcs Arkusz danych 1.MS3471W22-55SX-LC.pdf2.MS3471W22-55SX-LC.pdf
Wire Gauge lub Range - AWG 20 Stosowanie Unshielded
Typ atrybutów Environment Resistant Rodzaj For Female Sockets
stacking Direction Crimp Zakończenie Osłony Circular
Shell Materiał, wykończenie - Wykończenie powłoki Aluminum Alloy
Seria Military, MIL-DTL-26482 G Series II, AFD Stan RoHS Bulk
Wtyk / wtyk Średnica Gody Olive Drab Inne nazwy DMS3471W22-55SX-LC
temperatura robocza -55°C ~ 175°C Liczba biegunów 55
Uwaga Contacts Not Included Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta MS3471W22-55SX-LC
Duża średnica Dostarczany 22-55 Wstaw materiał -
zawiera - cechy -
Rozszerzony opis 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Opis CONN HSG RCPT INLINE 55POS SCKT