UA78L12ACD
Przegląd produktów
Part Number: UA78L12ACD
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 12V 100MA 8SOIC
Arkusze danych:
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UA78L12ACD
Part Number UA78L12ACD Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 12V 100MA 8SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 352005 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 1.7V @ 40mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 12V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 27V
Dostawca urządzeń Pakiet 8-SOIC Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Opakowania Tube
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 42dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 296-11130-5
UA78L12ACDE4
UA78L12ACDE4-ND
temperatura robocza 0°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 100mA 8-SOIC
Obecny - Wyjście 100mA Funkcje sterowania -
Podstawowy numer części UA78L12
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
UA78L12ACDR
UA78L12ACDR
Producenci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 12V 100MA 8SOIC