UA78L10ACLPE3
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UA78L10ACLPE3
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 10V 100MA TO92-3
Arkusze danych:
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UA78L10ACLPE3
Part Number UA78L10ACLPE3 Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 10V 100MA TO92-3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 349640 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 1.7V @ 40mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 10V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 25V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-92-3 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Opakowania Bulk
Package / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) PSRR 44dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza 0°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 100mA TO-92-3 Obecny - Wyjście 100mA