TPS3808G50DBVR
Przegląd produktów
Part Number: TPS3808G50DBVR
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC VOLT SUPERVISOR 5.0V SOT23-6
Arkusze danych:
3000 pcs
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TPS3808G50DBVR
Part Number TPS3808G50DBVR Producent N/A
Opis IC VOLT SUPERVISOR 5.0V SOT23-6 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 74644 pcs Arkusz danych
Napięcie - Próg 4.65V Rodzaj Simple Reset/Power-On Reset
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-6 Seria -
Resetowanie Timeout Adjustable/Selectable Nastawić Active Low
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case SOT-23-6
Wydajność Open Drain or Open Collector Inne nazwy 296-17196-2
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ) Ilość napięć Monitorowany 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
TPS3808G50DBVRG4
TPS3808G50DBVRG4
Producenci: N/A
Opis: IC VOLT SUPERVISOR 5.0V SOT-23-6