TPS3808G33DBVTG4
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TPS3808G33DBVTG4
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC VOLT SUPERVISOR 3.3V SOT-23-6
Arkusze danych:
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TPS3808G33DBVTG4
Part Number TPS3808G33DBVTG4 Producent N/A
Opis IC VOLT SUPERVISOR 3.3V SOT-23-6 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 60670 pcs Arkusz danych
Napięcie - Próg Adjustable/Selectable Napięcie - Podział SOT-23-6
Rodzaj Simple Reset/Power-On Reset Seria -
czujnik temperatury 3.07V Stan RoHS Digi-Reel®
Resetowanie Timeout 1 Polaryzacja SOT-23-6
Inne nazwy 296-36008-6 temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ)
Liczba stosów Active Low Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Opis IC VOLT SUPERVISOR 3.3V SOT-23-6 Obecny - Dostawa (Max) Open Drain or Open Collector
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
TPS3808G33DBVT
TPS3808G33DBVT
Producenci: N/A
Opis: IC VOLT SUPERVISOR 3.3V SOT23-6