TLV2217-25PWE4
Przegląd produktów
Part Number: TLV2217-25PWE4
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 2.5V 500MA 20TSSOP
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje TLV2217-25PWE4
Part Number TLV2217-25PWE4 Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 2.5V 500MA 20TSSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4563 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.5V @ 500mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.5V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 12V
Dostawca urządzeń Pakiet 20-TSSOP Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Over Voltage Opakowania Tube
Package / Case 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PSRR 62dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza 0°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA 20-TSSOP
Obecny - Wyjście 500mA Funkcje sterowania -