TLV2217-25KCE3
Przegląd produktów
Part Number: TLV2217-25KCE3
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 2.5V 500MA TO220-3
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje TLV2217-25KCE3
Part Number TLV2217-25KCE3 Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 2.5V 500MA TO220-3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4498 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.5V @ 500mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.5V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 12V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-220-3 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Over Voltage Opakowania Tube
Package / Case TO-220-3 PSRR 62dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza 0°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA TO-220-3
Obecny - Wyjście 500mA Funkcje sterowania -