REG102GA-2.85G4
Przegląd produktów
Part Number: REG102GA-2.85G4
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LIN 2.85V 250MA SOT223-6
Arkusze danych:
234 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje REG102GA-2.85G4
Part Number REG102GA-2.85G4 Producent N/A
Opis IC REG LIN 2.85V 250MA SOT223-6 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 49238 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.27V @ 250mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.85V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 10V
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-223-6 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature Opakowania Tube
Package / Case SOT-223-6 PSRR 65dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2 (1 Year)
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 250mA SOT-223-6 Obecny - Dostawa (Max) 800µA
Current - Spoczynkowy (Iq) 500µA Obecny - Wyjście 250mA