REG102GA-2.8/2K5
Przegląd produktów
Part Number: REG102GA-2.8/2K5
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LIN 2.8V 250MA SOT223-6
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje REG102GA-2.8/2K5
Part Number REG102GA-2.8/2K5 Producent N/A
Opis IC REG LIN 2.8V 250MA SOT223-6 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5773 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.27V @ 250mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.8V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 10V
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-223-6 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case SOT-223-6 PSRR 65dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2 (1 Year)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 250mA SOT-223-6
Obecny - Dostawa (Max) 800µA Current - Spoczynkowy (Iq) 500µA
Obecny - Wyjście 250mA Funkcje sterowania Enable
Podstawowy numer części REG102-28
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
REG102GA-2.8
REG102GA-2.8
Producenci: N/A
Opis: IC REG LIN 2.8V 250MA SOT223-6