LP5951MF-1.8EV
Przegląd produktów
Part Number: LP5951MF-1.8EV
Producent / marka: N/A
Opis produktu BOARD EVALUATION LP5951MF-1.8
Arkusze danych:
Status RoHs Nie dotyczy / Nie dotyczy
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LP5951MF-1.8EV
Part Number LP5951MF-1.8EV Producent N/A
Opis BOARD EVALUATION LP5951MF-1.8 Stan ołowiu / status RoHS Nie dotyczy / Nie dotyczy
dostępna ilość 1626 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście 1.8V Napięcie - Wejście 1.8 V ~ 5.5 V
Wykorzystywane IC / Part LP5951 dostarczane treści Board(s)
Seria - Typ regulatora Positive Fixed
Inne nazwy 296-49244
LP5951MF-1.8EV-ND
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Obecny - Wyjście 150mA Kanały na IC 1 - Single