LP5951MF-1.3/NOPB
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LP5951MF-1.3/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 1.3V 150MA SOT23-5
Arkusze danych:
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LP5951MF-1.3/NOPB
Part Number LP5951MF-1.3/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 1.3V 150MA SOT23-5 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 163427 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.35V @ 150mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-5 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Short Circuit Opakowania Original-Reel®
Package / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 60dB ~ 50dB (100Hz ~ 10kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 296-43573-6
LP5951MF-1.3/NOPBDKR
LP5951MF-1.3/NOPBDKR-ND
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 35 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.3V 150mA SOT-23-5
Obecny - Dostawa (Max) 70µA Current - Spoczynkowy (Iq) 55µA
Obecny - Wyjście 150mA Funkcje sterowania Enable