LP5907UVX-3.2/NOPB
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LP5907UVX-3.2/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 3.2V 250MA 4DSBGA
Arkusze danych:
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LP5907UVX-3.2/NOPB
Part Number LP5907UVX-3.2/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 3.2V 250MA 4DSBGA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 250745 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.2V @ 250mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.2V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
Dostawca urządzeń Pakiet 4-DSBGA Seria -
Funkcje ochronne Over Temperature, Short Circuit Opakowania Original-Reel®
Package / Case 4-XFBGA, DSBGA PSRR 90dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 296-48607-6 temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC 1 Output 250mA 4-DSBGA Current - Spoczynkowy (Iq) 25µA
Obecny - Wyjście 250mA Funkcje sterowania Enable