LP5907UVX-2.5/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LP5907UVX-2.5/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 2.5V 250MA 4DSBGA
Arkusze danych:
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LP5907UVX-2.5/NOPB
Part Number LP5907UVX-2.5/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 2.5V 250MA 4DSBGA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 175491 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.2V @ 250mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.5V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
Dostawca urządzeń Pakiet 4-DSBGA Seria -
Funkcje ochronne Over Temperature, Short Circuit Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case 4-XFBGA, DSBGA PSRR 90dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 296-40377-1 temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 250mA 4-DSBGA
Obecny - Dostawa (Max) 425µA Current - Spoczynkowy (Iq) 25µA
Obecny - Wyjście 250mA Funkcje sterowania Enable