LP3881ES-1.5/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LP3881ES-1.5/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LIN 1.5V 800MA DDPAK
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LP3881ES-1.5/NOPB
Part Number LP3881ES-1.5/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LIN 1.5V 800MA DDPAK Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 31605 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.16V @ 800mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1.5V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
Dostawca urządzeń Pakiet DDPAK/TO-263-5 Seria -
Package / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy *LP3881ES-1.5/NOPB
LP3881ES-1.5/NOPB-ND
LP3881ES15NOPB
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 800mA DDPAK/TO-263-5
Obecny - Dostawa (Max) 8mA Current - Spoczynkowy (Iq) 30µA
Obecny - Wyjście 800mA Funkcje sterowania Enable