LP3881EMRX-1.5
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LP3881EMRX-1.5
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LIN 1.5V 800MA 8SO PWRPAD
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje LP3881EMRX-1.5
Part Number LP3881EMRX-1.5 Producent N/A
Opis IC REG LIN 1.5V 800MA 8SO PWRPAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5920 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.19V @ 800mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1.5V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
Dostawca urządzeń Pakiet 8-SO PowerPad Seria -
Package / Case 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2 (1 Year)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 800mA 8-SO PowerPad
Obecny - Dostawa (Max) 8mA Current - Spoczynkowy (Iq) 30µA
Obecny - Wyjście 800mA Funkcje sterowania Enable