LMZ14203HTZE/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LMZ14203HTZE/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu DC DC CONVERTER 5-30V 3A
Arkusze danych:
1 pcs
5 pcs
10 pcs
45 pcs
90 pcs
135 pcs
270 pcs
540 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LMZ14203HTZE/NOPB
Part Number LMZ14203HTZE/NOPB Producent N/A
Opis DC DC CONVERTER 5-30V 3A Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7475 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 5 ~ 30 V Napięcie - Wejście (Min) 6V
Napięcie - wejściowa (maks) 42V Rodzaj Non-Isolated PoL Module
Rozmiar / Wymiar 0.40" L x 0.39" W x 0.18" H (10.2mm x 9.9mm x 4.6mm) Seria SIMPLE SWITCHER®
Opakowania Tube Package / Case TO-PMOD-7, Power Module
Inne nazwy LMZ14203HTZENOPB temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy UVLO
Wydajność 94% szczegółowy opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 5 ~ 30 V 3A 6V - 42V Input
Obecny - Wyjście (Max) 3A Funkcje sterowania Enable, Active High