LMZ14203HEVAL/NOPB
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LMZ14203HEVAL/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu BOARD EVALUATION LMZ14203
Arkusze danych:
Status RoHs Nie dotyczy / Nie dotyczy
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LMZ14203HEVAL/NOPB
Part Number LMZ14203HEVAL/NOPB Producent N/A
Opis BOARD EVALUATION LMZ14203 Stan ołowiu / status RoHS Nie dotyczy / Nie dotyczy
dostępna ilość 3741 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście 12V Napięcie - Wejście 15 V ~ 42 V
Wykorzystywane IC / Part LMZ14203H dostarczane treści Board(s)
Seria SIMPLE SWITCHER® regulator topologii Buck
Wyjścia i typ 1, Non-Isolated Inne nazwy LMZ14203HEVALNOPB
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny cel DC/DC, Step Down
Status bezołowiowy / status RoHS Not applicable / Not applicable Częstotliwość - Przełączanie Up to 1MHz
szczegółowy opis LMZ14203H SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Obecny - Wyjście 3A