LM4040DIM3X-2.5
Przegląd produktów
Part Number: LM4040DIM3X-2.5
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM4040DIM3X-2.5
Part Number LM4040DIM3X-2.5 Producent N/A
Opis IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 143399 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.5V Napięcie - Wejście -
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy 150ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-3 Seria -
Typ referencyjny Shunt Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Typ wyjścia Fixed
Inne nazwy LM4040DIM3X-2.5TR temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Hałas - od 10 Hz do 10 kHz 35µVrms Hałas - od 0,1 Hz do 10 Hz -
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant szczegółowy opis Shunt Voltage Reference IC ±1% 15mA SOT-23-3
Obecny - Dostawa - Obecny - Wyjście 15mA