LM4040DIM3X-10
Przegląd produktów
Part Number: LM4040DIM3X-10
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC VREF SHUNT 10V SOT23-3
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje LM4040DIM3X-10
Part Number LM4040DIM3X-10 Producent N/A
Opis IC VREF SHUNT 10V SOT23-3 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5105 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 10V Napięcie - Wejście -
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy 150ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-3 Seria -
Typ referencyjny Shunt Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Typ wyjścia Fixed
Inne nazwy *LM4040DIM3X-10
LM4040DIM3X-10CT
LM4040DIM3X-10CT-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Hałas - od 10 Hz do 10 kHz 180µVrms Hałas - od 0,1 Hz do 10 Hz -
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant szczegółowy opis Shunt Voltage Reference IC ±1% 15mA SOT-23-3
Obecny - Dostawa - Obecny - Wyjście 15mA