LM3677LEX-1.2/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LM3677LEX-1.2/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG BUCK 1.2V 0.6A SYNC 6USON
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje LM3677LEX-1.2/NOPB
Part Number LM3677LEX-1.2/NOPB Producent N/A
Opis IC REG BUCK 1.2V 0.6A SYNC 6USON Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4351 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1.2V Napięcie - Wyjście (Max) -
Napięcie - Wejście (Min) 2.7V Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
topologia Buck synchroniczny prostownik Yes
Dostawca urządzeń Pakiet 6-LLP (2.0x1.5) Seria -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 6-UFDFN
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy LM3677LEX-1.2
LM3677LEX-1.2-ND
temperatura robocza -30°C ~ 85°C (TA)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Funkcjonować Step-Down Częstotliwość - Przełączanie 3MHz
szczegółowy opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.2V 1 Output 600mA 6-UFDFN Obecny - Wyjście 600mA