LM3677LE-1.8EV
Przegląd produktów
Part Number: LM3677LE-1.8EV
Producent / marka: N/A
Opis produktu BOARD EVAL FOR LM3677LE-1.8
Arkusze danych:
Status RoHs Nie dotyczy / Nie dotyczy
Stan magazynowy 809 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 809 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM3677LE-1.8EV
Part Number LM3677LE-1.8EV Producent N/A
Opis BOARD EVAL FOR LM3677LE-1.8 Stan ołowiu / status RoHS Nie dotyczy / Nie dotyczy
dostępna ilość 809 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście 1.8V Napięcie - Wejście 2.7 V ~ 5.5 V
Wykorzystywane IC / Part LM3677 dostarczane treści Board(s)
Seria - regulator topologii Buck
Wyjścia i typ 1, Non-Isolated Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny cel DC/DC, Step Down Status bezołowiowy / status RoHS Not applicable / Not applicable
Częstotliwość - Przełączanie 3MHz szczegółowy opis LM3677 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Obecny - Wyjście 600mA Rodzaj Board Fully Populated