LM3671MF-1.375
Przegląd produktów
Part Number: LM3671MF-1.375
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG BUCK 1.375V 0.6A SOT23
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje LM3671MF-1.375
Part Number LM3671MF-1.375 Producent N/A
Opis IC REG BUCK 1.375V 0.6A SOT23 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 3985 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1.375V Napięcie - Wyjście (Max) -
Napięcie - Wejście (Min) 2.7V Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
topologia Buck synchroniczny prostownik Yes
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-5 Seria -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case SC-74A, SOT-753
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy LM3671MF-1.375TR temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Funkcjonować Step-Down Częstotliwość - Przełączanie 2MHz
szczegółowy opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.375V 1 Output 600mA SC-74A, SOT-753 Obecny - Wyjście 600mA
Podstawowy numer części LM3671
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
LM3671MF-1.2
LM3671MF-1.2
Producenci: N/A
Opis: IC REG BUCK 1.2V 0.6A SYNC SOT23
Na stanie: 68372 pcs
Pobieranie:
RFQ
LM3671MF-1.375/NOPB
LM3671MF-1.375/NOPB
Producenci: N/A
Opis: IC REG BUCK 1.375V 0.6A SOT23