LM3671LCX-1.8/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LM3671LCX-1.8/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG BUCK 1.8V 0.6A SYNC 6USON
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje LM3671LCX-1.8/NOPB
Part Number LM3671LCX-1.8/NOPB Producent N/A
Opis IC REG BUCK 1.8V 0.6A SYNC 6USON Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5820 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1.8V Napięcie - Wyjście (Max) -
Napięcie - Wejście (Min) 2.7V Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
topologia Buck synchroniczny prostownik Yes
Dostawca urządzeń Pakiet 6-USON (2x2) Seria -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 6-UFDFN
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy LM3671LCX-1.8
LM3671LCX-1.8-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Funkcjonować Step-Down Częstotliwość - Przełączanie 2MHz
szczegółowy opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 600mA 6-UFDFN Obecny - Wyjście 600mA