LM2937ET-15
Przegląd produktów
Part Number: LM2937ET-15
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 15V 500MA TO220-3
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
315 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM2937ET-15
Part Number LM2937ET-15 Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 15V 500MA TO220-3 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 69319 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 1V @ 50mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 15V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 26V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-220-3 Seria -
Funkcje ochronne Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Opakowania Tube
Package / Case TO-220-3 PSRR -
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy *LM2937ET-15
LM2937ET-15-ND
LM2937ET15
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 500mA TO-220-3 Obecny - Dostawa (Max) 20mA
Current - Spoczynkowy (Iq) 2mA Obecny - Wyjście 500mA