LM2937ET-12/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LM2937ET-12/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 12V 500MA TO220-3
Arkusze danych:
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM2937ET-12/NOPB
Part Number LM2937ET-12/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 12V 500MA TO220-3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 79927 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 1V @ 50mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 12V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 26V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-220-3 Seria -
Funkcje ochronne Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Opakowania Tube
Package / Case TO-220-3 PSRR -
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy *LM2937ET-12/NOPB
LM2937ET12NOPB
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 500mA TO-220-3
Obecny - Dostawa (Max) 20mA Current - Spoczynkowy (Iq) 2mA
Obecny - Wyjście 500mA Funkcje sterowania -