LM2936HVBMA-3.3/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LM2936HVBMA-3.3/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8SOIC
Arkusze danych:
1 pcs
95 pcs
190 pcs
570 pcs
1045 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM2936HVBMA-3.3/NOPB
Part Number LM2936HVBMA-3.3/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 76212 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.2V @ 50mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 60V
Dostawca urządzeń Pakiet 8-SOIC Seria -
Funkcje ochronne Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Opakowania Tube
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 60dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy *LM2936HVBMA-3.3/NOPB
LM2936HVBMA33NOPB
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA 8-SOIC
Obecny - Dostawa (Max) 2.5mA Current - Spoczynkowy (Iq) 15µA
Obecny - Wyjście 50mA Funkcje sterowania -