LM2936DTX-3.3
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LM2936DTX-3.3
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V 50MA TO252-3
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje LM2936DTX-3.3
Part Number LM2936DTX-3.3 Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 50MA TO252-3 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5361 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.2V @ 50mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 40V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-252-3 Seria -
Funkcje ochronne Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Opakowania Original-Reel®
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 60dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy LM2936DTX-3.3DKR
LM2936DTX33
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA TO-252-3 Obecny - Dostawa (Max) 2.5mA
Current - Spoczynkowy (Iq) 15µA Obecny - Wyjście 50mA