LM2852YMXAX-3.0/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LM2852YMXAX-3.0/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG BUCK 3V 2A SYNC 14-TSSOP
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje LM2852YMXAX-3.0/NOPB
Part Number LM2852YMXAX-3.0/NOPB Producent N/A
Opis IC REG BUCK 3V 2A SYNC 14-TSSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5897 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3V Napięcie - Wyjście (Max) -
Napięcie - Wejście (Min) 2.85V Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
topologia Buck synchroniczny prostownik Yes
Dostawca urządzeń Pakiet 14-HTSSOP Seria SIMPLE SWITCHER®
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ) Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcjonować Step-Down
Częstotliwość - Przełączanie 500kHz szczegółowy opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3V 1 Output 2A 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Obecny - Wyjście 2A Podstawowy numer części LM2852