LM2852YMXAX-2.5/NOPB
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LM2852YMXAX-2.5/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG BUCK 2.5V 2A SYNC 14TSSOP
Arkusze danych:
2500 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM2852YMXAX-2.5/NOPB
Part Number LM2852YMXAX-2.5/NOPB Producent N/A
Opis IC REG BUCK 2.5V 2A SYNC 14TSSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 52017 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.5V Napięcie - Wyjście (Max) -
Napięcie - Wejście (Min) 2.85V Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
topologia Buck synchroniczny prostownik Yes
Dostawca urządzeń Pakiet 14-HTSSOP Seria SIMPLE SWITCHER®
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 296-44660-2
LM2852YMXAX-2.5/NOPB-ND
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcjonować Step-Down
Częstotliwość - Przełączanie 500kHz szczegółowy opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 2.5V 1 Output 2A 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Obecny - Wyjście 2A Podstawowy numer części LM2852