LM2672M-12/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LM2672M-12/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG BUCK 12V 1A 8-SOIC
Arkusze danych:
1 pcs
95 pcs
190 pcs
570 pcs
1045 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM2672M-12/NOPB
Part Number LM2672M-12/NOPB Producent N/A
Opis IC REG BUCK 12V 1A 8-SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 37888 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 12V Napięcie - Wyjście (Max) -
Napięcie - Wejście (Min) 6.5V Napięcie - wejściowa (maks) 40V
topologia Buck synchroniczny prostownik No
Dostawca urządzeń Pakiet 8-SOIC Seria SIMPLE SWITCHER®
Opakowania Tube Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy *LM2672M-12/NOPB
LM2672M12NOPB
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcjonować Step-Down
Częstotliwość - Przełączanie 260kHz szczegółowy opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 1A 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Obecny - Wyjście 1A Podstawowy numer części LM2672