LM2672LD-12/NOPB
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LM2672LD-12/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG BUCK 12V 1A 16WSON
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje LM2672LD-12/NOPB
Part Number LM2672LD-12/NOPB Producent N/A
Opis IC REG BUCK 12V 1A 16WSON Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5078 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 12V Napięcie - Wyjście (Max) -
Napięcie - Wejście (Min) 6.5V Napięcie - wejściowa (maks) 40V
topologia Buck synchroniczny prostownik No
Dostawca urządzeń Pakiet 16-WSON (5x5) Seria SIMPLE SWITCHER®
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 16-WFDFN Exposed Pad
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy LM2672LD-12
LM2672LD-12/NOPBTR
LM2672LD-12TR
LM2672LD-12TR-ND
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Funkcjonować Step-Down Częstotliwość - Przełączanie 260kHz
szczegółowy opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 1A 16-WFDFN Exposed Pad Obecny - Wyjście 1A