CSD19532Q5BT
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CSD19532Q5BT
Producent / marka: N/A
Opis produktu MOSFET N-CH 100V 100A VSON
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera RoHS / RoHS
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CSD19532Q5BT
Part Number CSD19532Q5BT Producent N/A
Opis MOSFET N-CH 100V 100A VSON Stan ołowiu / status RoHS Zawiera RoHS / RoHS
dostępna ilość 48189 pcs Arkusz danych
VGS (th) (Max) @ Id 3.2V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologia MOSFET (Metal Oxide) Dostawca urządzeń Pakiet 8-VSON-CLIP (5x6)
Seria NexFET™ RDS (Max) @ ID, Vgs 4.9 mOhm @ 17A, 10V
Strata mocy (max) 3.1W (Ta), 195W (Tc) Opakowania Original-Reel®
Package / Case 8-PowerTDFN Inne nazwy 296-44471-6
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 35 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS Compliant Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds 4810pF @ 50V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs 62nC @ 10V Rodzaj FET N-Channel
Cecha FET - Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On) 6V, 10V
Spust do źródła napięcia (Vdss) 100V szczegółowy opis N-Channel 100V 100A (Ta) 3.1W (Ta), 195W (Tc) Surface Mount 8-VSON-CLIP (5x6)
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C 100A (Ta)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
CSD19533Q5AT
CSD19533Q5AT
Producenci: N/A
Opis: MOSFET N-CH 100V 100A VSONP
Na stanie: 67525 pcs
Pobieranie:
RFQ
CSD19533Q5A
CSD19533Q5A
Producenci: N/A
Opis: MOSFET N-CH 100V 100A 8SON
Na stanie: 89004 pcs
Pobieranie:
RFQ
CSD19532Q5B
CSD19532Q5B