CSD19532Q5B
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CSD19532Q5B
Producent / marka: N/A
Opis produktu MOSFET N-CH 100V 100A 8SON
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera RoHS / RoHS
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CSD19532Q5B
Part Number CSD19532Q5B Producent N/A
Opis MOSFET N-CH 100V 100A 8SON Stan ołowiu / status RoHS Zawiera RoHS / RoHS
dostępna ilość 78771 pcs Arkusz danych
VGS (th) (Max) @ Id 3.2V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologia MOSFET (Metal Oxide) Dostawca urządzeń Pakiet 8-VSON-CLIP (5x6)
Seria NexFET™ RDS (Max) @ ID, Vgs 4.9 mOhm @ 17A, 10V
Strata mocy (max) 3.1W (Ta), 195W (Tc) Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 8-PowerTDFN Inne nazwy 296-37478-2
CSD19532Q5B-ND
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 35 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS Compliant Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds 4810pF @ 50V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs 62nC @ 10V Rodzaj FET N-Channel
Cecha FET - Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On) 6V, 10V
Spust do źródła napięcia (Vdss) 100V szczegółowy opis N-Channel 100V 100A (Ta) 3.1W (Ta), 195W (Tc) Surface Mount 8-VSON-CLIP (5x6)
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C 100A (Ta)