TXM-433-RM
Linx TechnologiesLinx Technologies
Linx Technologies
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TXM-433-RM
Producent / marka: Linx Technologies
Opis produktu TRANSMITTER RF 433MHZ
Arkusze danych: TXM-433-RM.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje TXM-433-RM
Part Number TXM-433-RM Producent Linx Technologies
Opis TRANSMITTER RF 433MHZ Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5973 pcs Arkusz danych TXM-433-RM.pdf
Napięcie - Dostawa 5.9 V ~ 9 V Seria RM
Moc - Wyjście -4dBm ~ 4dBm Opakowania Tube
Package / Case 6-SIP Inne nazwy TXM-433-RM-R
temperatura robocza -10°C ~ 55°C Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Modulacja lub protokołu ASK, OOK Rozmiar pamięci -
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość 433MHz
cechy - szczegółowy opis RF Transmitter ASK, OOK 433MHz -4dBm ~ 4dBm 10 kbps Through Hole Antenna 6-SIP
Szybkość transmisji danych (maks.) 10 kbps Data Interface PCB, Through Hole
Obecny - Transmisja 6mA Aplikacje ISM, Remote Monitoring, Telemetry