TXM-433-LR
Linx TechnologiesLinx Technologies
TXM-433-LR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TXM-433-LR
Producent / marka: Linx Technologies
Opis produktu TRANSMITTER 433MHZ LR SERIES
Arkusze danych: 1.TXM-433-LR.pdf2.TXM-433-LR.pdf3.TXM-433-LR.pdf
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TXM-433-LR
Part Number TXM-433-LR Producent Linx Technologies
Opis TRANSMITTER 433MHZ LR SERIES Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 14853 pcs Arkusz danych 1.TXM-433-LR.pdf2.TXM-433-LR.pdf3.TXM-433-LR.pdf
Napięcie - Dostawa 2.1 V ~ 3.6 V Seria LR
Moc - Wyjście -4dBm ~ 4dBm Opakowania Tube
Package / Case 8-SMD Module Inne nazwy TXM-433-LR-ND
TXM-433-LR-S
TXM-433-LR_
TXM433LR
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Modulacja lub protokołu ASK, OOK Rozmiar pamięci -
Częstotliwość 433MHz cechy -
szczegółowy opis RF Transmitter ASK, OOK 433MHz -4dBm ~ 4dBm 10 kbps Castellation Antenna 8-SMD Module Szybkość transmisji danych (maks.) 10 kbps
Data Interface Serial Obecny - Transmisja 8.5mA