SAS.M22.GLL.7GZ
LEMOLEMO
LEMO
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SAS.M22.GLL.7GZ
Producent / marka: LEMO
Opis produktu PLUG INLINE
Arkusze danych: SAS.M22.GLL.7GZ.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje SAS.M22.GLL.7GZ
Part Number SAS.M22.GLL.7GZ Producent LEMO
Opis PLUG INLINE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4549 pcs Arkusz danych SAS.M22.GLL.7GZ.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Unshielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert M22 Materiał powłoki Sulfone
Wykończenie powłoki - Seria SP
Opakowania Bulk Orientacja S
temperatura robocza -50°C ~ 170°C Liczba biegunów 22
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Stopień ochrony IP50 - Dust Protected cechy Backshell
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis 22 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup
Aktualna ocena 2A Materiał styków -
Kontakt z grubością wykończenia - krycie - Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Plug, Female Sockets Kolor Gray
Otwarcie kablowa 0.260" ~ 0.295" (6.60mm ~ 7.50mm) Materiał Backshell, poszycie Sulfone