SAS.M16.GLL.3G
LEMOLEMO
LEMO
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SAS.M16.GLL.3G
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN PLUG FMALE 16POS SOLDER CUP
Arkusze danych: SAS.M16.GLL.3G.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje SAS.M16.GLL.3G
Part Number SAS.M16.GLL.3G Producent LEMO
Opis CONN PLUG FMALE 16POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4234 pcs Arkusz danych SAS.M16.GLL.3G.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Unshielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert M16 Materiał powłoki Sulfone
Wykończenie powłoki - Seria SP
Opakowania Bulk Orientacja S
temperatura robocza -50°C ~ 170°C Liczba biegunów 16
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Stopień ochrony IP50 - Dust Protected cechy Backshell
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup
Aktualna ocena 3A Materiał styków -
Kontakt z grubością wykończenia - krycie - Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Plug, Female Sockets Kolor Gray
Otwarcie kablowa 0.098" ~ 0.154" (2.50mm ~ 3.90mm) Materiał Backshell, poszycie Sulfone