PRB.M0.8GL.LC65J
Przegląd produktów
Part Number: PRB.M0.8GL.LC65J
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP
Arkusze danych: PRB.M0.8GL.LC65J.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje PRB.M0.8GL.LC65J
Part Number PRB.M0.8GL.LC65J Producent LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5266 pcs Arkusz danych PRB.M0.8GL.LC65J.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Unshielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert M08 Materiał powłoki Polysulfone (PSU)
Wykończenie powłoki - Seria 1P
Opakowania Bulk Orientacja B
temperatura robocza -50°C ~ 150°C Liczba biegunów 8
mocowanie Rodzaj Push-Pull, Detent Lock szczegółowy opis 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Aktualna ocena 5A Materiał styków -
Kontakt z grubością wykończenia - krycie - Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Receptacle, Female Sockets Kolor Gray, Yellow
Otwarcie kablowa 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Materiał Backshell, poszycie Polysulfone (PSU)