PRB.M0.8GL.LC52GZ
LEMOLEMO
LEMO
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PRB.M0.8GL.LC52GZ
Producent / marka: LEMO
Opis produktu CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP
Arkusze danych: PRB.M0.8GL.LC52GZ.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje PRB.M0.8GL.LC52GZ
Part Number PRB.M0.8GL.LC52GZ Producent LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4944 pcs Arkusz danych PRB.M0.8GL.LC52GZ.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Unshielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert M08 Materiał powłoki Polysulfone (PSU)
Wykończenie powłoki - Seria 1P
Opakowania Bulk Orientacja B
temperatura robocza -50°C ~ 150°C Liczba biegunów 8
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Stopień ochrony IP50 - Dust Protected cechy Backshell
mocowanie Rodzaj Push-Pull, Detent Lock szczegółowy opis 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Aktualna ocena 5A Materiał styków -
Kontakt z grubością wykończenia - krycie - Skontaktuj się z Finish - Mating Gold
Typ złącza Receptacle, Female Sockets Kolor Gray
Otwarcie kablowa 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Materiał Backshell, poszycie Polysulfone (PSU)
Aplikacje Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
PRB.M0.7GL.MC52A
PRB.M0.7GL.MC52A
Producenci: LEMO
Opis: CONN RCPT FMALE 7POS GOLD CRIMP
Na stanie: 4307 pcs
Pobieranie: PRB.M0.7GL.MC52A.pdf
RFQ
PRB.M0.8GL.LC52RZ
PRB.M0.8GL.LC52RZ
Producenci: LEMO
Opis: CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP
Na stanie: 5144 pcs
Pobieranie: PRB.M0.8GL.LC52RZ.pdf
RFQ
PRB.M0.8GL.LC52G
PRB.M0.8GL.LC52G