RFN20TF6SFH
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RFN20TF6SFH Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RFN20TF6SFH
Producent / marka: LAPIS Semiconductor
Opis produktu DIODE GEN PURP 600V 20A TO220NFM
Arkusze danych: RFN20TF6SFH.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RFN20TF6SFH
Part Number RFN20TF6SFH Producent LAPIS Semiconductor
Opis DIODE GEN PURP 600V 20A TO220NFM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 85127 pcs Arkusz danych RFN20TF6SFH.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 1.55V @ 20A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 600V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-220NFM Prędkość Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria Automotive, AEC-Q101 Odwrócona Recovery Time (TRR) 60ns
Opakowania Tube Package / Case TO-220-2
Temperatura pracy - złącze 150°C (Max) Rodzaj mocowania Through Hole
Typ diody Standard szczegółowy opis Diode Standard 600V 20A Through Hole TO-220NFM
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 10µA @ 600V Obecny - Średnia Spirytus (Io) 20A
Pojemność @ VR F -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
RFN20TF6S
RFN20TF6S
Producenci: LAPIS Semiconductor
Opis: DIODE GEN PURP 600V 20A TO220NFM